Jedziemy do lidera


Po dwutygodniowej przerwie wracają rozgrywki Futsal Ekstraklasy. W 11. kolejce MOKS Słoneczny Stok zmierzy się na wyjeździe z liderującą drużyną Rekordu Bielsko-Biała. Białostoczan czeka bardzo trudne spotkanie.

Nie ma co się oszukiwać. Zdecydowanym faworytem są oczywiście gospodarze. Tylko w dwóch ostatnich spotkaniach Rekord zdobył w sumie 18 bramek tracąc przy tym zaledwie jedną. Jak dotąd bielszczanie rozegrali w sezonie osiem spotkań zdobywając 21 punktów. Podopieczni Adriana Citko w dziewięciu spotkaniach uzbierali ich 10. W ostatnich pięciu kolejkach tylko raz zremisowali poza tym cztery razy przegrali. W Bielsku-Białej będzie niezwykle trudno przerwać tę passę meczów bez zwycięstwa.

Jak dotąd największą bolączką białostockiego zespołu jest skuteczność. Zawodnicy MOKS-u wypracowują sobie sporo sytuacji strzeleckich, ale niestety nie potrafią tego w odpowiedni sposób wykorzystać. Być może przerwa w rozgrywkach pozwoliła na „wyregulowanie celowników” i w sobotnim spotkaniu uda się przełamać strzelecką niemoc.

Pierwszy gwizdek w sobotę o godzinie 18.00. Mecz oczywiście będzie transmitowany w Internecie. LINK DO TRANSMISJI.