top of page

III Liga p.r. - porażka z Piotrkowianinem

W meczu 3 kolejki III ligi szczypiorniści MOKS Słoneczny Stok Białystok przegrali u siebie z ekipą Piotrkowianina Piotrków Trybunalski II 29:33 ( 13:16). Słoneczni stoczyli wyrównany pojedynek z ekipą z Piotrkowa Trybunalskiego. Wynik meczu równie dobrze mógł być odwrotny , jednak szczęście było przy gościach. W I połowie obie drużyny szły "łeb w łeb" aż do 28 minuty. W końcówce nasi popełnili kilka prostych błędów technicznych i goście schodzili na przerwę z 3 bramkową przewagą.W II połowie szybko doszliśmy do remisu , mecz się wyrównał , grano bramka za bramkę . Niestety w końcówce meczu powtórzyła się sytuacja z I połowy , goście odskoczyli na 3 bramki i mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

MOKS Słoneczny Stok – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski II 29:33 (13:16)

MOKS: Beczko, Szymanowski – Borsuk 6, Pietraszewski 2, Dziekoński 6, Dworakowski 1, Łapiński, Wiski 3, Gołembicki 2, Borkowski 2, Szczepański 2, Mróz 5, Radziszewski.